• صبرو شکیبایی در نیکیها

  «همانطور كه براى آن كسى كه از تو قرض گرفته جايــز نيست كه اداء آن را به تأخير بينــدازد، پس براى تو هم جايز نخواهد بود كه با اين كه مى دانى او تنگدست است از او مطالبه كنى.»

  پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله

  كَما لايَحِلُ لِغَريمِكَ أَنْ يَمْطُلَكَ وَهُوَ مُؤْسِرٌ فَكَذلِكَ لايَحِلُّ لَكَ أَنْ تَعْسِرَهُ إِذا عَلِمْتَ أَنَّهُ مُعْسِرٌ

 • مشارکتدر نیکی و احسان

  « يکديگر را درکارهای نيک و احسان و پرهيزگاری ياری کنيد و برگناه و ستم و تعدی همدست نشويد و از خدا بترسيد که عقوبت او شديد است »

  سوره مبارکه مائده آیه دوم

  وَتَعاوَنوا عَلَى البِرِّ وَالتَّقوىٰ وَ لا تَعاوَنوا عَلَى الإِثمِ وَالعُدوانِ وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ شَديدُ العِقابِ

 • بویبهشت رضوان

  «كسى كه برادر مسلمانش در قرضى به او نياز پيدا كند و او بتواند قرض بدهد و چنين نكند، خداوند بوى بهشت را بر او حرام مى كند.»

  پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله

  مَنِ احْتاجَ إِلَيْهِ أَخوهُ الْمُسْلِمُ فى قَرْضٍ وَ هُوَ يَقْدِرُ عَلَيْهِ فَلَمْ يَفْعَلْ حَرَّمَ اللّه عَلَيْهِ ريحَ الْجَنَّةِ

 • 1
 • 2
 • 3

ســــوالات متـــــداول

در این بخش متداول ترین سوالات مشتریان در رابطه با امور صندوق مطرح گردیده است. درج سوالات مشتریان

امور جام

1.آیابه صورت غیرحضوری می توان اقساط وام راپرداخت کرد؟ بله ازطریق شعب بانک ملت می توان اقساط وام را پرداخت کرد.

2. چگونه از طریق بانک ملت می توان اقساط را پرداخت کرد؟ با مراجعه حضوری به بانک ملت ازطریق شماره حساب 6344280048 و دریافت کدشناسه پرداخت امکان پذیراست.

3.چگونه می توان کد شناسه پرداخت دریافت نمود؟ با مراجعه حضوری یا تلفنی به قرض الحسنه و اعلام شماره وام و یا ازطریق سایت قرض الحسنه به نشانیwww.san-kosar.ir  می توان شناسه پرداخت اقساط وام رادریافت نمود.

 

4. آیا از طریق دستگاه خودپرداز می توان اقساط وام را پرداخت نمود؟ بله از طریق دستگاه های خوپرداز و واریز وجه به کارت 6104337770112595 به نام قرض الحسنه کوثر و ثبت کدشناسه امکان پذیراست.

5.آیا پس از پرداخت احتیاجی به تماس یا ارائه حضوری فیش واریزی هست ؟ خیر پس از پرداخت به فاصله 1روز پس از واریز وجه مبلغ واریزی به حساب اقساط وام واریز می شود.

شما با کدام روش اقساط خود را پرداخت می نمایید؟

مراجعه حضوری - 9.1%
مراجعه به سایر صندوق های قرض الحسنه - 0%
مراجعه به یکی از شعب بانک ملت - 6.1%
پرداخت از طریق اینترنت - 51.5%
پرداخت از طریق وب سایت صندوق - 33.3%
زمان رأی گیری پایان یافته است