• صبرو شکیبایی در نیکیها

  «همانطور كه براى آن كسى كه از تو قرض گرفته جايــز نيست كه اداء آن را به تأخير بينــدازد، پس براى تو هم جايز نخواهد بود كه با اين كه مى دانى او تنگدست است از او مطالبه كنى.»

  پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله

  كَما لايَحِلُ لِغَريمِكَ أَنْ يَمْطُلَكَ وَهُوَ مُؤْسِرٌ فَكَذلِكَ لايَحِلُّ لَكَ أَنْ تَعْسِرَهُ إِذا عَلِمْتَ أَنَّهُ مُعْسِرٌ

 • مشارکتدر نیکی و احسان

  « يکديگر را درکارهای نيک و احسان و پرهيزگاری ياری کنيد و برگناه و ستم و تعدی همدست نشويد و از خدا بترسيد که عقوبت او شديد است »

  سوره مبارکه مائده آیه دوم

  وَتَعاوَنوا عَلَى البِرِّ وَالتَّقوىٰ وَ لا تَعاوَنوا عَلَى الإِثمِ وَالعُدوانِ وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ شَديدُ العِقابِ

 • بویبهشت رضوان

  «كسى كه برادر مسلمانش در قرضى به او نياز پيدا كند و او بتواند قرض بدهد و چنين نكند، خداوند بوى بهشت را بر او حرام مى كند.»

  پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله

  مَنِ احْتاجَ إِلَيْهِ أَخوهُ الْمُسْلِمُ فى قَرْضٍ وَ هُوَ يَقْدِرُ عَلَيْهِ فَلَمْ يَفْعَلْ حَرَّمَ اللّه عَلَيْهِ ريحَ الْجَنَّةِ

 • 1
 • 2
 • 3

ســــوالات متـــــداول

در این بخش متداول ترین سوالات مشتریان در رابطه با امور صندوق مطرح گردیده است. درج سوالات مشتریان

امور معوقه

1.آیا با تاخیر پرداخت دیرکرد به اقساط تعلق می گیرد؟ خیر

2. در صورت عقب افتادن اقساط به چه صورتی اقدام می شود؟ چند روز قبل از 2 قسط شدن به خود وام گیرنده پیام هشدار معوقه ارسال می شود به محض 2 قسط شدن پیام هشدار به وام گیرنده و ضامنین ارسال می شود. بعداز 3 قسط شدن اقدام قانونی ازطریق چک های ضامنین.

 

3.درصورت معوقه شدن چگونه بایستی مهلت گرفت ؟ تا قبل از دو قسط شدن بایستی به صورت تلفنی یا حضوری مهلت گرفت.

4. چند بار می توان مهلت گرفت ؟ باراول تلفنی یا حضوری مهلت گرفته می شود. بیشتراز یک بار با هماهنگی مدیرعامل امکان پذیراست.

شما با کدام روش اقساط خود را پرداخت می نمایید؟

مراجعه حضوری - 9.1%
مراجعه به سایر صندوق های قرض الحسنه - 0%
مراجعه به یکی از شعب بانک ملت - 6.1%
پرداخت از طریق اینترنت - 51.5%
پرداخت از طریق وب سایت صندوق - 33.3%
زمان رأی گیری پایان یافته است